تعاونی فرا استانی تامین نیاز تولیدکنندگان آمیزه های پلیمری

نمایشگاه اوراسیاپلاست استانبول2021

ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری در روزهای شنبه و یکشنبه 25 و 26 دی ماه 1400 در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

انجمن تولیدکنندگان مستربچ و آمیزه های پلیمری ایران با هدف ارائه توانمندی های اعضای انجمن در سی امین نمایشگاه پلاستیک کشور ترکیه با عنوان “اوراسیاپلاست2021” شرکت نمود.  در غرفه انجمن محصولات تولیدی اعضای انجمن و لیست شرکت های عضو در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفت. در این رویداد که پس از واکسیناسیون گسترده در ایران و ترکیه، نخستین نمایشگاه حضوری به شمار می رفت جمع کثیری از فعالان صنعت پلیمر ایران به ویژه تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند حضوری پررنگ داشتند. 
علاوه بر شرکت های دانش بنیان که در پاویون دانش بنیان ایران با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی مشارکت داشتند، تعدادی از شرکت ها به صورت مستقل غرفه های خود را برای ملاقات مستقیم با خریداران و فعالان صنعت پلاستیک ترکیه برپا ساختند. تعدادی از واحدهای پتروشیمی ایران نیز در سالن 5 با غرفه آرایی های زیبا خدمات متنوع خود را در اختیار بازدیدکندگان قرار دادند. 

با توجه به بازدیدکنندگان پرشمار صنعت مستربچ و کامپاند ایران در نمایشگاه، غرفه انجمن محلی برای بازدید همکاران و گفت و گوهای تجاری آنان بود. 
امیدواریم در سال آتی به صورت منسجم بتوانیم پاویون صنعت مستربچ و کامپاند ایران را در این رویداد بزرگ منطقه ای برپا سازیم. 

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
WhatsApp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
Telegram
به اشتراک گذاری بر روی email
Email
به اشتراک گذاری بر روی print
Print